Platforma do badań ankietowych

Platforma do badań ankietowych

Każdy badacz na początku projektu staje przed wyborem narzędzia, które posłuży do prowadzenia badania. Jeśli badanie zakłada metodę ankietową, świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowego badania ankietowego. Aktualnie w internecie jest cała masa portali umożliwiających prowadzenie takich badań. Na tym portalu zrobicie to najszybciej i najtaniej.

Co nas wyróżnia

W standardowym serwisie do tworzenia badań ankietowych każde pytanie wprowadzane jest osobno. W przypadku naszego portalu wystarczy wypełnić wszystkie rubryki na stronie utwórz ankietę oraz załączyć do formularza treść ankiety w pliku doc lub innym. Link z gotową ankietą zostanie przesłany na adres email.

I co dalej

Gdy otrzymasz link możesz go rozsyłać i przekazywać w dowolnie wybrany przez siebie sposób. Po zakończeniu badania otrzymasz plik z gotową do obliczen statystycznych bazą danych.

Ile za to zapłacę

Wszystkie koszty poznasz na początku wypełniania formularza do tworzenia ankiety. Nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami za wygenerowanie bazy czy innymi. Badanie możesz prowadzić nawet przez rok.


1 thought on “Platforma do badań ankietowych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.